WHEN

LOCATION

ORGANISER

REMARKS

Vr 06/10/2017
20u30

BE-Borsbeek 2150
Lucien Hendrickxlei 2B,
Sint-Jozefsinstituut (polyvalente zaal)
GEWIJZIGDE LOCATIE!

Parochie Sint-Jan Berchmans, Borsbeek

Za 21/10/2017
20u

BE-Kerniel (Borgloon)
Colenstraat 1, 
Abdij Mariënlof

Davidsfonds Borglooon

Zo 22/10/2017
18u

BE-Gullegem (Wevelgem),
Bissegemstraat 132,
Sint-Amanduskerk

Sursum Corda, Gullegem
koorsursum.corda@gmail.com

Vrij 27/10/2017
20u

BE-Deinze,
Ooidonkdreef
O.L.V. & Sint-Jan Baptistekerk

Stad Deinze i.s.m.
Festival van Vlaanderen

Za 9/12/2017
20u

BE-Ename (Oudenaarde)
Sint-Laurentiuskerk

Ename i.s.m.
Festival van Vlaanderen

Za 16/12/2017
20u

BE-Uitbergen,
Veerstraat 14
Sint-Pietersbandenkerk

CC Stroming, Berlare i.s.m.
Festival van Vlaanderen

Za 3/2/2018
20u

BE-Elst (Brakel),
Sint-Apolloniaplein,
Sint-Apolloniakerk

Alnetum
info@alnetum.be
+32479 20 96 28
www.alnetum.be

Plechtige opening jaarlijkse tentoonstelling Alnetum.
Dit jaar tentoonstelling van iconen.

Vr 9/3/2018
20u

BE-Dikkele (Zwalm)
Sint-Pietersbandenkerk

Za 17/3/2018
20u

BE-Destelbergen,
Dendermondsesteenweg 430,
O.L.V. ter Sneeuwkerk

Davidsfonds Destelbergen

in het kader van
‚Nacht van de geschiedenis‘

Za 24/3/2018
20u

BE-Drongen (Gent)
n.t.b.

Davidsfonds Mariakerke

in het kader van
‚Nacht van de geschiedenis‘

WHEN

LOCATION

ORGANISER

REMARKS

Di 21/03/2017
20u

BE-Leuven
Abdij Keizersberg

Davidsfonds Leuven

Inleiding door p. Antoine Lambrechts (monnik van Chevetogne)

Za 06/05/2017
19u30

BE-Londerzeel,
Bergkapelstraat 57
Bergkapel

Davidsfonds Londerzeel-Centrum en Steenhuffel

WHEN

LOCATION

ORGANISER

REMARKS

20/03/2016, 18u B-Izegem vtbKultuur Izegem
Vrij 30/09/2016 om 20u B-Gijzegem(Aalst), Gijzegemdorp, Sint-Martinuskerk Davidsfonds Gijzegem, Vrienden van het orgel van Gijzegem Info en kaarten: tel. 053 78 88 84
Za 1/10/2016 om 19u30 B-Waasmunster, Oudeheerweg-Heide 3, Abdij Roosenberg Vrienden van de Roosenbergabdij Inschrijven via denevelieve@hotmail.com
Za 15/10/2016 om 19u30 B-Vilvoorde, Trooststraat 8, Basiliek van Onze-Lieve-Vrouw van Troost vzw Vriendenkring van de Troost Info: http://www.dentroost.be/
Za 10/12/2016 om 17u B-Kortenberg, Abdijdreef 22, Oude Abdij Kortenberg Oude Abdij Kortenberg Info en kaarten: inschrijvingen@oudeabdijkortenberg.be
of tel 02/757.20.22
Do 29/12/2016 om 20u NL-Velp-Grave, Pastoor Loefsweg 1, Kunstkerkje Kunstinhetkerkje vzw Info: http://www.kunstinhetkerkje.nl/

WHEN

LOCATION

ORGANISER

REMARKS

23/01/2015, 20u B-Hasselt, Abdij van Herkenrode Centrum voor Christelijk Vormingswerk Info en tickets: www.ccv.be/hasselt
28/03/2015, 20u B-Neerharen (Lanaken), St. Lambertuskerk (Kasteelstraat 30) CC Lanaken Info en tickets: www.cclanaken.be
21/11/2015, 19u B-Dendermonde Gevangenis Dendermonde
03/12/2015, 19u B-Moregem, Moregemplein 1, Sint-Pietersstoelkerk Orde van Sint Jan Hospitaalridders, Vlaanderen Ticketverkoop start begin november
05/12/2015, 20u B-Wetteren, Coopallaan 128, Kapel van het Scheppersinstituut Kultuurschuur vzw Voor info en tickets, zie www.kultuurschuur.org
27/12/2015, 14u30 NL-Delft, Rietveld 49, RietveldTheater Palmyraproductions Voor info en tickets, zie www.rietveldtheater.nl

WHEN

LOCATION

ORGANISER

REMARKS

24/01/2014, 19u30 B- Aalst, Kapel Jezuïten Parochie Sint-Martinus, Aalst Opluisteren Eucumenische dienst
22/02/2014, 19u B-Oudenaarde Gevangenis Oudenaarde
8/04/2014, 19u B-Gent Gevangenis Gent
11/04/2014, 20u B-Poperingen, Sint-Bertinuskerk West-Classic, Ieper
12/04/2014, 20u B-Gent, Sint-Niklaaskerk vzw Vrienden Sint-Niklaaskerk
28/04/2014, 14u30 B-Leuven Cultuur Senioren, KU Leuven
25/10/2014, 19u30 B-Knokke-Heist, Sint-Antoniuskerk Parochie Sint-Antonius, Knokke-Heist
7/11/2014, 20u30 B-Ternat, Sint-Jozefskerk, Bosstraat. CC De Ploter – Ternat Info en tickets: www.ccdeploter.be

Tel: 02 582 44 33

28/11/2014, 20u B-Vucht (Maasmechelen), Sint-Remigiuskerk CC Maasmechelen Info en tickets: www.ccmaasmechelen.be

Tel: 089 76 97 97

26/12/2014, 19u B-Kalken, Kalkendorp, Sint-Denijskerk Davidsfonds, Kalken Info en tickets:
Tel. 09 3675539 of 09 3675065
E-mail:
petradhondt@hotmail.com of brajo@skynet.be

WHEN

LOCATION

ORGANISER

REMARKS

13/02/2013, 20u B-Gavere Davidsfonds, afdeling Gavere Info en kaarten:

Bestuur Davidsfonds Gavere en Cultuur St-Amandus

Tel 09/384 1654, mailto: davidsfonds.gavere@gmail.com

16/03/2013 B-Dendermonde, gevangenis
23/03/2013, 20u B-Erwetegem-Zottegem,
Sint-Pietersbandenkerk
Davidsfonds, afdeling Zottegem
29/06/2013, 20u B-Brugge, Karmelietenkerk, Ezelstraat Sarephta vzw Info en kaarten: mailto: info@sarephta.be,
tel 050/443891, gsm 0471/866891
21/09/2013, 22u B-Antwerpen, AMUZ, Kammenstraat ‚k Luister Klavierfestival ‚Infinizio‘, Mathias Coppens Info en kaarten: www.kluister.be
28/09/2013, 20u30 B-Aalst, Begijnhofkerk Orthodoxe gemeenschap, Aalst Kaarten en info: corfoo.vzw@gmail.com, www.parohiaaalst.be
gsm 0498/203 213 (na 18u)
9/11/2013, 20u B-Borgloon, Abdij Mariënhof, Kerniel-Borgloon Davidsfonds, Borgloon Meer info: dienst cultuur stad Borgloon: 012/67.36.01 of www.borgloon.be en www.borgloon.davidsfonds.be

WHEN

LOCATION

ORGANISER

REMARKS

12/02/2012, 18u B-Izegem Fundamenten & Stromingen

Kaarten bij:

28/03/2012, 20u B-Boven-Lo (Kessel-Lo)

Parochie Boven-Lo, Kessel-Lo (Leuven)

(www.me-lo-die.tk)

Kaarten via mail: me-lo-die@live.be of tel. 016/261573

30/03/2012, 20u B-Moerbrugge, Sint-Godelievekerk – Oostkamp Parochieraad Oostkamp

Kaarten via overschrijving op reknr 777-5954174-02.

Info op tel 050/823341

04/04/2012 B-Gent Gevangenis Gent
15/04/2012, 20u B-Belsele, Sint-Andreaskerk Davidsfonds – Belsele

Kaarten via overschrijving

op reknr BE71 8002 0865 5869.
Info op tel 03 772 36 60

of via mail : wim.knapen@telenet.be

27/04/2012, 20u30 B-Zele, Sint-Ludgeruskerk

Info & reservatie:
Mail: geertheirman@gmail.com
Telefonisch: voor 18u: 0477/88.84.30,

na 18u: 0474/43.08.69

27/07/2012 USA-Vermont, Colchester

Edmundite Center for Faith and Culture,

Saint Michael’s College

29/07/2012, 7:00pm USA-Vermont, Woodstock, Church Our Lady of the snow Edward J. Mahoney
30/07/2012, 8:00pm USA-Vermont, Weston, Church on the Hill

Edward J. Mahoney

01/08/2012, 7:00pm USA, New-York, Church of the Holy Innocents

With the cooperation of Flanders House.

22/09/2012, 20u 30 B-Aalst, Begijnhofkerk Orthodoxe gemeenschap, Aalst

Kaarten en info: corfoo.vzw@gmail.com, www.parohiaaalst.be

gsm 0498/203 213 (na 18u)

6/10/2012, 20u B-Brugge, Karmelietenkerk, Ezelstraat 28 Scola Gregoriana Brugensis Kaarten zijn te bekomen bij de leden van Scola Gregoriana Brugensis, in de Karmelietenkerk,
en via mail: info@scolagregoriana.com
16/12/2012, 11u B-Wijnegem, , Turnhoutsebaan 199 Gemeenschapscentrum ‚t Gasthuis vzw Info en kaarten: Gemeenschapscentrum Gasthuis, Turnhoutsebaan 199, Wijnegem. Tel 03/2882180, mailto: cultuur@wijnegem.be (vermelding ‚bestelling kaarten aperitiefconcert Gospodi‘)

WHEN

LOCATION

ORGANISER

REMARKS

16/12/2011, 20u30 B-Brugge, Orthodoxe kerk HH. Konstantijn en Helena, Ezelstraat 85 vzw Orthodoxe Parochie van de HH. Konstantijn en Helena
04/12/2011, 17u B-Kortenberg, Oude Abdij Oude Abdij Kortenberg vzw Kaarten via website www.oudeabdijkortenberg.be
27/11/2011, 20u B-Aalst, Sint-Jozefskerk Mazzik
25/11/2011, 20u B-Deurle, Sint-Aldegondiskerk Parochieraad Deurle Kaarten:

gondadejaeger@skynet.be – 092823600
floris@guepin.eu
vanhevel.pynket@skynet.be – 092827331
lutgard.vaneetvelde@belgacom.net – 092823749

30/10/2011, 18u B-Bekegem, Sint-Amanduskerk Laurentiusconcerten Info en reservering:

  • Gemeentehuis Eernegem
  • Gemeentehuis Ichtegem
  • Tel: 059/299 777
07/10/2011, 20u B-Leuven, Abdij Keizersberg Abdij Keizersberg, ikv tentoonstelling „Kruisweg van de Stilte“ Kaarten bij 30CC Ticketbalie,
Tweebronnen, Diestsestraat 49, Leuven
Ticketlijn 016/300.900 of online ticketing via www.30cc.be
18/09/2011, 19u30 B-Affligem, Abdij S.P.E.S. – 50 jarig jubileum Prive
19/04/2011, 19u B-Dendermonde Bezinningsconcert Goede Week Gevangenis Dendermonde
15/04/2011, 20u B-Sint-Kruis Brugge, Sint-Trudoabdij Male Sint-Trudoabdij Male Kaarten te verkrijgen in de Sint-Trudoabdij, Pelderijnstraat 14, Male (Brugge).

Tel: 050/367020

09/04/2011, 20u B-Aalst, Begijnhofkerk Rosario vzw Info en reservering:

19/02/2011, 20u B-Gent, Karmelietenkerk, Burgstraat 46 Carmelitana vzw Kaarten te verkrijgen bij Carmelitana:

WHEN

LOCATION

ORGANISER

REMARKS

13/12/2010, 19u B-Ename, Sint-Laurentiuskerk OKRA Kaarten te verkrijgen bij OKRA:

04/12/2010, 20u B-Grimbergen, Abdijkerk Voorstellingsconcert nieuwe CD Gospodi „Veruyu“ Kaarten (vvk €10, kassa €12)

02/04/2010 B-Dendermonde Opluisteren viering Goede Vrijdag Gevangenis Dendermonde

WHEN

LOCATION

ORGANISER

REMARKS

10/10/2009, 20u15 B-Westmalle, Sint-Pauluskerk Mertonvrienden Kaarten te verkrijgen via mail naarmertonvrienden_gospodi@yahoo.comof tel 03 313 08 02
09/10/2009, 20u30 B-Deurne (Borsbeek), Parochiekerk Sint-Jan Berchmans, De Robianostraat 214 Parochiefederatie Sint-Jan. Opening parochiefeesten.
Kaarten te verkrijgen bij Guido van Dijck op tel 03 322 75 37 – na 18 uur of via guido.van.dijck2@telenet.be
25/09/2009, 20u30 B-Denderleeuw, Sint Amanduskerk, Dorp 18 Orgelconcerten, Denderleeuw Slotconcert orgelcyclus 2009.

Kaarten en informatie op tel 053 41 62 83

11/09/2009, 19u B-Gent, St-Baafs kathedraal CCV, bisdom Gent (www.ccv.be) Opening academiejaar
08/04/2009, 21u B-Drongen,

Oude Abdij (kapel)

Oude Abdij, Drongen. Kaarten aan te vragen

via info@oudeabdij.be

of tel 09 226 52 26

04/04/2009, 20u B-Ardooie, kapel van het klooster H. Kindsheid, Brugstraat 32 Zusters H. Kindsheid, Aardooie
21/03/2009 B-Mechelen Opluisteren doop en vormsel Gevangenis Mechelen

WHEN

LOCATION

ORGANISER

REMARKS

07/12/2008, 16u B-’s Gravenwezel,
Zusters van het H. Hart van Maria
Congregatie Zusters van het H. Hart van Maria. Sluiting jubeljaar 180jaar congregatie (Privé)
29/11/2008, 19u B-Dendermonde Opluisteren bezinningsavond Gevangenis Dendermonde
08/11/2008, 19u30 B-Aalst, Jezuitenkerk, Pontstraat Stuurgroep Emmaus (www.emmaushuis.org) Aansluitend inleiding op beeldend kunstenaar Hoenraet. Voor meer info:  nocturne@emmaushuis.org

of gsm 0479 245804

18/10/2008, 20u USA-Vermont, Barre Saint Monica Church
17/10/2008, 20u USA-Vermont, Colchester Edmundite Center for Faith and Culture, Saint Michael’s College Grace the Conference on the theme of Silence
03/10/2008, 20u B-Kortrijk, Sint-Janskerk, Sint-Jansplein Kerkfabriek Sint-Jan-Baptist Bezinningsavond rond ikonen van Lionel Carbon
12/04/2008, 14u B-Gent, Vormingscentrum Guislain Triestcongregaties Privé
05/04/2008, 14u B-Hasselt,
Scholen Kindsheid Jesu,
Triestcongregaties Privé
17/02/2008, 18u B-Izegem, Kerk v.d. H. Familie Bosmolens, Ter Beursplein “Fundamenten & Stromingen” i.s.m. Pastorale werkgroep A.C.W. – Izegem en de Parochie van de Heilige Familie – Izegem Info: Mauricette Deblauwe ( tel. 051/301155)
Kaarten: Wenerdroom, Stationstraat 33, Izegem
02/02/2008, 20u30 B-Herent, O.L.Vrouwkerk, O.L.Vrouwplein Lutgarde Peeters Info+Kaarten:Lutgarde Peeters (016/893920)

WHEN

LOCATION

ORGANISER

REMARKS

30/11/2007, 20u B-Westmalle,
Sint Pauluskerk, Sint Pauluslaan 2
Perspectief. Avondauditie. In combinatie met een ikonen-tentoonstelling
08/11/2007, 20u B-Leuven,
Kerk Groot Begijnhof
L.E.S.T.-congres,
Faculteit Godgeleerdheid,
K.U.Leuven
Avondauditie in het
kader van het L.E.S.T.-
congres
 over Oecumene
20/10/2007, 20u B-Gijzegem, Kapel van de Zusters van Sint-Vincentius Jubileumviering 25 jaar Gospodi
19/10/2007, 20u B-Berlaar
Kapel van de Zusters
v/h H. Hart van Maria
Onderwijscoördinatie
Zusters v/h H. Hart v. Maria
10-jarig jubileum (prive)
15/09/2007, 20u B-Ruiselede
Kapel kloostergemeenschap OLV van 7 Weeën, Bruggestraat 29
vzw Confrérie OLV van 7 Weeën  Auditie maakt deel uit van een drieluik „het ware“, „het goede“ en „het schone“
26/08/2007, 11u B-Kortenberg
Oude Abdij,
Abdijdreef 22
Oude Abdij Kortenberg vzw  Auditie in het kader van de onthaastingsdagen
23/04/2007,
20u
B-Torhout
Diocesaan Centrum „Virgo Fidelis“
Unie van Religieuzen Vlaanderen Congres (prive)
24/03/2007, 20u B-Aalst,
Sint Martinuskerk, Pontstraat
Dekenaat Aalst  Opluisteren openingsviering
Vlaamse Bijbelronde
25/02/2007,

17u

B-Oostduinkerke, Sint Niklaaskerk, LeopoldIIlaan Parochiefederatie „Ster der Zee“, Koksijde  Vastenbezinning

WHEN

LOCATION

ORGANISER

REMARKS

25/11/2006, 20u B-Antwerpen,

St-Carolus Borromeus

Fonds Carolus Borromeus Auditie
04/02/2006,
10u30
B-Heverlee,

Abdij van ‚t Park

Kerk in Nood  – Oostpriesterhulp Eucharistieviering
03/02/2006,
20u30
B-Aalst, Jezuïtenkerk, Pontstraat Gospodi i.s.m. gemengd koor Vivace Try-out

WHEN

LOCATION

ORGANISER

REMARKS

04/12/2005, 11u00 B-Beveren, Kasteel Cortewalle Internat. Vriendenkring Anton van Wilderode,
gemeentebestuur Beveren
Concert
07/10/2005, 19u00 B-Aalst, St-Martinuskerk Dekenaat Aalst Gebedsviering
24/09/2005,
20u00
B-Leuven, Abdij Keizersberg Abdijenweekend – Davidsfonds
Concert
02/07/2005,
20u00
B-Gijzegem, Kapel v/d Zusters van St-Vincentius Gospodi vzw Voorstellingsconcert